W inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 czeska kadra narodowa pokonuje reprezentację Polski!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej kadry narodowej były średnio udane. Nasi gracze rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi sympatycy z naszego kraju zgodnie uważali, że jest konieczna zmiana na pozycji selekcjonera. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym selekcjonerem piłkarskiej polskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym oponentem była kadra narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo istotne było to, aby zatriumfować.

Humory w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Zespół narodowy Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po trzech minutach meczu. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze. Piłkarze narodowego zespołu Czech wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych graczy od początku meczu i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. Drużyna Polski w drugiej części tego starcia grała nieco lepiej, jednakże to czescy zawodnicy strzelili gola numer trzy. Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie meczu. Polscy zawodnicy usiłowali odrobić straty, ale dali radę strzelić jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem spotkania. Trzeba przyznać, iż ten pojedynek w wykonaniu polskiej kadry narodowej był fatalny. Bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w zespole Polski wyobrażał sobie portugalski trener Santos. W drugim meczu eliminacji polska reprezentacja piłkarska zmierzy się z Albanią. Drużyna Polski bez wątpienia musi zwyciężyć w tym pojedynku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz