Po raz pierwszy największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w naszym kraju, odbył się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi osobami, poddać się medytacji lub zgłębiać wiedzę z wielu tematów.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz niesamowite momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz